The sleepover Party

Kerstvakantie voorbij maar nog geen zin om je pyjama in te ruilen voor je casual outfit, dat kan! 

De studieverenigingen SV Oxytoc, s.v.Watt, IManage en SV Humanity organiseren op donderdag 7 januari een gezellig pyjama party. Vanaf 21.00 ben je welkom in de Generaal. Entree is GRATIS, dus kom ook lekker dansen in jouw toffe pyjama!

********************************************************************

The cold Christmas period is over now but do you still feel like showing off your awesome pajamas? That’s possible! 

The Study Associations SV Oxytoc, s.v.Watt, IManage and SV Humanity are organizing a pajama party in the General on the 7th of January. Do not mis out on the chance to show of your cool pj’s. We look forward to seeing you at the General. The party will start around 21:00.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *