Snijzaal 30 maart

Hallo beste leden,

Er is weer een hele interessante excursie gepland, dit maal naar de Snijzaal in Utrecht. Hier wordt de pracht van een menselijk lichaam op zijn best tentoon gesteld!

Je kunt hierbij denken aan bijv. een hart, longen, maar ook darmen. Of te wel, lichaamsonderdelen die je normaal niet ziet. Als jouw dit echt heel erg fascinerend lijkt of je bent echt helemaal nieuwsgierig gemaakt om dit te willen ervaren?!

Stuur dan snel een mail naar activiteiten@svoxytoc.nl waarin je je aanmeld voor deze excursie. Wees er snel bij, er kunnen 50 mensen mee en vol=vol. Aanmelden en afmelden kan tot 1 maart! We zullen het mogelijk stellen om samen te reizen.
PS: Als je aan de excursie deelneemt word er wel van je verwacht dat je respectvol met de lichamen omgaat!

Dit klinkt toch echt als een gave excursie! Hopelijk tot 30 maart en alvast een hele mooie ervaring toegewenst namens Oxytoc.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *