Lunchlezing Simon Hageman

Op 12 april vind de eerste lunchlezing van S.V. Oxytoc plaats. Deze lezing zal gegeven worden door Simon Hageman. Simon Hageman is sinds 2014 werkzaam als onderzoeker bij het Lectoraat Duurzame Energievoorziening. Bij het onderzoek ligt de focus op biologische winning van energie en grondstoffen. Bijvoorbeeld de omzetting van biomassa voor energieproductie (methaan) of bio-precipitatie voor de terugwinning van waardevolle elementen uit (afval)water.
Dus nog even alles op een rijtje:
Waar: Saxion (W0.66)
Wanneer: 12 april 2018
Hoelaat: 12:00 – 14:00
Inschrijven kan tot uiterlijk woensdag 4 april 2018 via de onderstaande GoogleForms.
https://docs.google.com/forms/d/1jOWn_xPMi05rQ3usL_kYTKF2hd68-_W4E7M1r555VpI/edit

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *