Lezing Master Molecular Life Sciences

Vandaag heeft S.V. Oxytoc haar eerste lezing gehad! Hierbij heeft de vereniging Andrea Thiele, opleidingscoördinator Master Molecular Life Sciences uitgenodigd. De studenten Biologie en Medisch Laboratoriumonderzoek hebben uitleg gekregen over verschillende aspecten binnen de master. Zo ging het onder andere over de duur en opbouw van de master. Binnen de opbouw werden de verschillende vakken toegelicht. Met deze masteropleiding word je als student als het ware de verbindende schakel tussen analisten en ervaren projectleiders, tussen verschillende afdelingen, tussen theorie en praktijk. Je leert rekening te houden met de belangen van de verschillende projectpartners. Je verdiept en verbreedt kennis en vaardigheden op het vlak van onderzoek, productontwikkeling en projectmanagement. Je wordt op de hoogte gebracht van de nieuwste ontwikkelingen in wet- en regelgeving, kwaliteitszorg, patenten, bio-informatica, statistiek en business development. Kortom is de Master Molecular Life Sciences een linking pin tussen theorie en praktijk! Kon je om een of ander reden er vandaag niet bij zijn. Wees niet getreurd, want in het kantoor op S4.17 heeft Oxytoc een aantal brochures liggen. 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *