Lezing ”evolutietheorie van Darwin”

Op donderdag 22 Januari zal er in het ScienceCafé een lezing worden gegeven over de evolutietheorie van Charles Darwin. hier zal Dr. Marc van Duijn de oorsprong van menselijke cognitie aan de hand van een moderne visie op de beroemde evolutietheorie van Darwin. Hoewel cognitie eerst alleen aan mensen werd toegeschreven, zal Marc van Duijn laten zien dat zelfs eencelligen de basisprincipes van intelligentie vertonen. Met zijn verhaal laat hij eigenlijk zien hoe de psychologie voortkomt uit de biologie.

 wij hopen jullie allen te zien op 22 Januari in het ScienceCafé

 waar:      Concordia (Oude Markt 15, Enschede)

wanneer: Donderdag 22 Januari

tijd:        20.00-22.00 uur

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *