Flirt met een nerd!

Donderdag 9 februari was het een groot feest in De Generaal want Cupido kwam langs met zijn pijl en boog om iedereen alvast in de Valentijnsfeer te brengen, en dat is zeker gelukt! Cupido ging langs iedereen met een groene sticker (de singles) en bracht ze bij elkaar zoals alleen Cupido dit kan. Wij hopen dat cupido ook iedereen met een gele sticker (woord beginnend met s en eindigend op ex) heeft kunnen helpen, maar hier was op het feest (gelukkig) niks van te merken. Desondanks het Cupido’s feestje was, heeft ook iedereen die een rode sticker (bezet) droeg nog extra kriebels in zijn of haar buik gekregen!

Cupido heeft het erg naar zijn zin gehad met de studenten van de studieverenigingen van Oxytoc, Humanity, Syntaxis en meer, en kan met een gerust hart Valentijn in want hij heeft dit jaar voor genoeg liefde gezorgd!

Namens Cupido en de studieverengingen, bedankt iedereen voor de gezellige avond!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *