Bezoek Klinisch Chemisch lab Deventer Ziekenhuis

Op donderdag 24 november hebben een aantal studenten van de opleiding BML een bezoek gebracht aan het Klinisch Chemisch Laboratorium van het Deventer Ziekenhuis. Tijdens deze rondleiding zijn de studenten rondgeleid over de verschillende delen van het Klinisch Chemisch lab. Hier hebben ze gezien waar bloedmonsters binnen komen, waar ze verwerkt werden, waar de analyses uitgevoerd werden en waar de gegevens verwerkt werden. Ook is tijdens het bezoek onder andere verteld wat het werk als klinisch analist inhoudt en hoe de werktijden zijn.  Het was erg interessant om te zien hoe een Klinisch Chemisch lab eruitziet en hoe de taken verdeeld zijn. Deventer Ziekenhuis is tevens een goede locatie om stage te lopen voor de mensen die geïnteresseerd zijn in de diagnostiek.

 Aangezien er veel aanmeldingen waren voor deze excursie zal er in het begin van het nieuwe jaar weer een dag zijn waarop een aantal studenten het Deventer Ziekenhuis zullen bezoeken!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *