Bedrijfbezoek Deventer Ziekenhuis

Beste leden,

Jaarlijks worden er 300.000 patiënten behandeld in het Deventer Ziekenhuis. In het Deventer Ziekenhuis wordt er iedere dag topklinische zorg geleverd. In het ziekenhuis zijn meerdere laboratoria te vinden, waaronder het farmaceutisch en toxicologisch laboratorium en een microbiologisch lab. Het klinisch laboratorium kan heel interessant gevonden worden door studenten die in het tweede jaar hematologie, MLT of microbiologie leuk vinden. Tijdens het bezoek aan het ziekenhuis zullen wij het klinisch chemisch laboratorium (KCL) bezoeken.

De bezoeken vinden plaats om 10:00 uur en 14:00 uur op dinsdag 15 mei.

Ben je geïnteresseerd? Geef je snel op vóór 1 mei! Er zijn maar 16 plaatsen beschikbaar!! VOL=VOL!

Aanmeldformulier:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQTG2Lmzciz5zxafbWI43xo5Nv7dkJpPVJ_y4iRKYH4AuaAQ/viewform?usp=sf_link

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *