BCF Career Event 10 mei 2016

Vergroot je carrièremogelijkheden tijdens BCF Career Event op 10 mei 2016!

Ben jij benieuwd naar jouw carrièremogelijkheden na je studie of ben op zoek naar een stage? Bezoek dan BCF Career Event 2016, de grootste carrièrebeurs voor (PhD)-studenten, postdocs en (jonge) professionals in de sectoren Life Sciences, Chemie, Food & Farma, op 10 mei te Amsterdam RAI. Ontmoet relevante werkgevers, laat je cv checken door een recruiter, ontvang advies van een carrièrecoach en nog vele andere mogelijkheden. Neem ook deel aan de conferentie en laat je inspireren d.m.v. workshops, presentaties en interactieve groepssessies.

Voor gratis online inschrijving en meer informatie kijk op www.bcfcareerevent.nl!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *