Carrièremogelijkheid Uzin Utz

Onze afdeling R&D zoekt een collega die gaat helpen bij de ontwikkeling van kleefstoffen. Word jij de collega die ideeën tot producten kan omzetten en bij ons blijft kleven? Solliciteer nu en wordt onze: 

Ontwikkelaar Kleefstoffen R&D

Jouw uitdaging

Samen met je directe collega Erwin voer je productontwikkelingen, aanpassingen en verbeteringen van recepturen uit. Jullie sparren over de processen en optimaliseren de afdeling. Bovendien werk je nauw samen met collega’s vanuit ons moederbedrijf in het Duitse Ulm en ben je veel in contact met interne collega’s van o.a. productmanagement. Samen met je collega’s til jij onze
producten naar een hoger level! 

Als R&D medewerker bewaak je de realisatie van projecten en analyseer je productie gerelateerde uitdagingen. Tijdens dit proces test je producten en begeleid je de aanpassingen die hieruit voortkomen. De resultaten weet je vervolgens te documenteren in een goed onderbouwde rapportage. Het is van belang dat je goed prioriteiten kunt stellen en je beschikt over een probleemoplossend vermogen. Naast afwisselende werkzaamheden, wisselt jouw werkplek ook. Het ene moment sta je in het laboratorium of op de werkvloer in de productie en het andere moment zit je achter je bureau.

Wat vragen we van jou

 • Minimaal een afgeronde HBO opleiding in de richting van (polymeer)chemie.
 • 2 tot 5 jaar relevante werkervaring in een ontwikkelingslaboratorium.
 • Een sterk analytisch vermogen.
 • Het vermogen om onder tijdsdruk projecten op tijd af te ronden.
 • Nauwkeurigheid en zelfstandigheid in je functie.
 • Het vastleggen van onderzoeksresultaten door middel van (technische) rapportages.
 • Een goede beheersing van de Engelse taal is een must, een goede beheersing van de Duitse taal een pré.

Als je één van bovenstaande punten nog niet volledig hebt ontwikkeld, maar ben je wel overtuigd dat jij de geschikte kandidaat bent? Dan leren we je graag kennen!

 Wat bieden wij jou      

 • Een baan voor langere tijd met uitzicht op een vast contract.
 • 24 vakantiedagen en 6 ATV dagen.
 • Een mooi salaris dat past bij jouw kennis en ervaring.
 • Een 13e maand.
 • Een uitstekende pensioenregeling.
 • Mogelijkheid je te ontwikkelen en door te groeien.
 • Een duurzame werkomgeving, één van onze belangrijkste pijlers in onze organisatie.
 • Gezamenlijke lunch in ons bedrijfsrestaurant met elke dag verse broodjes, soep en salades.
 • Elke dag vers fruit.
 • Collegialiteit en sociaal welzijn staan bij ons hoog in het vaandel. Zo is er met regelmaat tijd voor bijeenkomsten waar iedereen bijgepraat wordt over de ontwikkelingen binnen de organisatie onder het genot van een hapje en een drankje.
 • Deelname aan het vitaliteitsprogramma UptoU (zoals bootcamps, game avonden, yoga, boksen, clinic hardlopen, tennis- of padelclinic, beachvolleybal, MTB tochten, workshops over een gezonde levensstijl etc.).
 • Gezellige collega’s en een prettige werksfeer.

Waar kom je te werken?

Jouw nieuwe werkplek is bij UZIN UTZ in Haaksbergen, 15 minuten van de grens met Duitsland. Wij zijn onderdeel van het internationale UZIN UTZ; een  beursgenoteerd familiebedrijf met hoofdvestiging in het Duitse Ulm en leveren met de merken Uzin, Wolff, Pallmann, Arturo, codex en Pajarito alles voor het leggen, onderhouden en renoveren van alle soorten vloeren. Met ca. 170 collega’s zijn wij vanuit Twente een belangrijk onderdeel van UZIN UTZ.

Interesse?

Zie jij het wel zitten om samen met Erwin deze diverse taken op te pakken? Solliciteer
dan direct door op de blauwe ‘Nu solliciteren’ button te klikken en jouw CV en korte motivatie te uploaden. We zien erg uit naar jouw reactie en leren je graag kennen!

Eerst even telefonisch contact of toch nog vragen?

Voor meer inhoudelijke informatie over deze functie kun je contact opnemen met Rob
te Lintelo, Manager R&D, via 06 – 16 17 32 74. Voor vragen over de procedure en de functie kun je contact opnemen met onze afdeling HR via mobiel 06 – 53 26 79 56 (Nicole Maathuis) of 06 – 33 00 29 02 (Silke Olbach/Frija Wemekamp). WhatsAppen kan natuurlijk ook!