Gastlezing

Op dinsdag 29 september zal om 13:00 uur een online gastlezing over Moleculaire aardappel veredeling gehouden worden door Ilona Mager. Zij is afgestudeerd aan de opleiding BML in augustus van 2017 werkt sinds begin 2018 bij Averis Seeds, een kweekinstituut van aardappelzetmeelrassen. Averis zorgt voor de ontwikkeling en vermeerdering van nieuwe aardappelrassen en doet hierbij onderzoek naar de genetische achtergrond van deze aardappels. Zij werkt hierin als “Molecular Technologist”, waarbij zij werkt aan de ontwikkeling van moleculaire markers om resistenties tegen onder andere aardappelmoeheid en wratziekte aan te tonen. 

Als je geïnteresseerd bent in deze lezing dan nodigen wij jullie graag uit om aan deze lezing deel te nemen. De microsoft teams link zal later verspreid worden.